Křest Sesterstva kouzelné kočky Fabioly

Srdečně vás zvu na křest Sesterstva a kouzelné kočky Fabioly! Kmotrou knížky bude brněnská výtvarnice Romana Štrynclová a kdo ví? Možná se objeví i živý kocour! Akce je v dopoledních hodinách a je určená zejména dětem, ale kdo budete mít čas a chuť, přijďte se podívat a třeba ochutnat kočičí jazýček...

17.9. v 10 hodin v Knihy Dobrovský, Brno Joštova


Soutěž o výtisk Apatykáře

Naše rodina, 2019 -5-21. Zapojte se do soutěže!


Festival dětského čtenářství v Liberci

Každoroční Festival dětského čtenářství v Liberci se snaží přivést děti ke knížkám - je tu velká nabídka knih z různých nakladatelství, workshopů, dílen a besed. U mně na besedách byly děti z Liberce i České Lípy a byly moc fajn!!

Beseda v ZŠ Křídlovická Brno

Výborná beseda s druháky, kteří mě překvapili svou šikovností. Určitě je to tím, že jsem potkala samé vášnivé čtenáře!!!


Noc s Andersenem v ZŠ Žarošice


Letošní Noc s Andersenem jsem byla pozvaná do Základní školy v Žarošicích, kde panovala příjemná rodinná atmosféra!


Křest Apatykáře!


Srdečně vás zvu na křest mé nové knihy Apatykář, který se bude konat 11.4. v 17 hodin v knihkupectví Dobrovský na Joštově ulici. Knihu pokřtí lékárník, pan magistr Miroslav Mrkos. Samozřejmě nebude chybět stylové občerstvení!!


Čtecí maraton pro Pomozte dětem

6.12. v Městské knihovně v Praze se koná charitativní čtecí maraton, já bych měla přijít na řadu zhruba v 11 hodin. Těším se na vás! 


Literární festival v MZK Brno


Tohle je plakatek na akci pro třetaky a v úterý 20.11. 9.00-10.30 je v Moravské zemské knihovně ve velkém sále v přízemí podobná akce pro prvňáčky, tentokrát s Praštěným trpaslíkem!


Série besed s dětmi 

V knihovnách okresu Hodonín, Louka, Násedlovice, Bukovany a Vlkoš v rámci projektu Regionální autoři do knihoven. Úžasné děti, nadšení čtenáři a milovníci psů, samozřejmě :-)

Rozhovor v časopise Krajánek

Beseda s dětmi ze ZŠ Křídlovická


Fotka z besedy s výbornými dětmi ze ZŠ Křídlovická v Brně. Od nadšených čtenářů jsem dokonce dostala tipy na další postavy, ze kterých mám udělat nové hrdiny svých dětských knížek!


Křest Projektu pes - Prázdniny v Beskydech

Křest Projektu pes - Prázdniny v Beskydech se vydařil! Děkuji dětskému knihkupectví Dlouhá punčocha a hlavně mému kmotrovi, canisterapeutickému pejskovi Dinovi z organizace Pomáháme psím srdcem, že se tak zodpovědně ujal svého úkolu... Těším se na vás při dalších akcích!

 

Večer s akčními ženami


Srdečně zvu na akci Inspirativní večer s akčními ženami, která se koná 30.5. 2018 v 17.30 v Bistru Hawranek na Řipské 5c, a kde vystoupím jako host.
https://www.facebook.com/events/411714845955871/https://www.facebook.com/events/411714845955871/Křest třetího dílu Projektu pes (Prázdniny v Beskydech)


Srdečně vás všechny zvu na křest Projektu pes (Prázdniny v Beskydech) 23.5. v 17 hodin do dětského knihkupectví Dlouhá Punčocha, Jiráskova 2, Brno.
Budu se na vás moc těšit já a speciální kmotr, který knížku pokřtí!
https://www.dlouhapuncocha.cz/prodejna-brno.html


Noc s Andersenem- beseda se třeťáky ve Znojmě


23.3. jsem se sešla se třeťáky ze ZŠ Náměstí Republiky ve Znojmě na Noci s Andersenem. Byla jsem skutečně nadšená ze zvídavých a milých dětí a také z rodinné a velmi příjemné atmosféry ve škole!


Pozvánka na akci v knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově

Srdečně Vás zvu na Literární čaj v knihovně Karla Dvořáčka ve Vyškově, který se koná v úterý 27. března 2018 v 16.30 hodin 

Více zde: https://www.klubpratelkkd.cz/news/literarni-caj-s-lucii-hlavinkovou/

Beseda se čtvrťáky v ZŠ Pramínek 

21. 2. 2018

Se čtvrťáky jsme si povídali o tom, jak psi pomáhají lidem, jak vzniká knížka a co je baví číst. Úžasné děti, zvídavé a sečtělé! To je radost!

Projekt pes (ten můj) v katalogu
Nejlepší knihy dětem 2016/2017

Jsem opravdu ŠŤASTNÁ, velice HRDÁ a v neposlední řadě DOJATÁ!!!! Projekt pes (ten můj) byl totiž vybrán Komisí pro dětskou knihu Svazu českých knihkupců a nakladatelů a Českou sekcí Mezinárodního sdružení pro dětskou knihu do katalogu Nejlepší knihy dětem 2016/2017!!! To je prostě BOMBA! (A kdo četl Projekt pes, tak ví, proč jsou některá slova velkými písmeny😉 )  

Pražský křest knihy Sestry Foxovy

7. 11. 2017 

Kmotrem knihy byl herec Karel Heřmánek, akce se konala v Praze v Paláci knih Neoluxor. Tentokrát jsme křtili opravdu neobvykle - na knihu jsme vysypali brambůrky ve tvaru duchů!

Brněnský křest knihy Sestry Foxovy

                                         19. 10. 2017

Knihu pokřtila herečka Ivana Hloužková v Knihy Dobrovský. Křtili jsme stylově ektoplazmou a zjevilo se nám pár duchů (na talířku :-)). Díky všem za podporu!

Brněnský křest knihy Sestry Foxovy

5.10.2017

Srdečně vás všechny zvu na brněnský křest mé knihy Sestry Foxovy. Křít ji bude Ivana Hloušková z Divadla Husa na provázku. Je na co se těšit, Ivana je výborná herečka a bude milou a vtipnou kmotrou! Možná budeme křtít ektoplazmou a třeba se nám vyjeví nějaký ten duch. Minimálně na občerstvení... :-) Budu se těšit!!! 19. října v 17.00 v Knihy Dobrovský na Joštově ulici!

Projekt Pes v ZŠ Pramínek

12.6.2017 

Čtení ukázky z knihy a pak beseda s naprosto skvělými dětmi ze Základní školy Pramínek v Brně. A pak že děti nečtou a o knížky se moc nezajímají! Denně se setkávám s tím, že pravý opak je pravdou. 

Veletrh dětské knihy Liberec

8.6.2017 

Autorské čtení knihy Projekt Pes na veletrhu dětské knihy v Liberci. Trošku jsem se bála, čítárna byla plná dětí v prepubertálním věku, ale všechny poslouchaly, dávaly pozor a měly spoustu dotazů! (i učitelé :-))

Křest na veletrhu dětské knihy v Brně 

27.5.2017 

Brněnský křest mé knihy se vydařil!!! Děkuji asistenčním pejskům, mým kmotrům, kteří knížku pokřtili, ze společnosti Psím srdcem !!! Děkuji ilustrátorce Sylvě Francové, že přijela, ikdyž to pro ni s naraženou nohou nebylo lehké. A také samozřejmě děkuji všem, kteří jste přišli a strávili se mnou a mými přáteli příjemný podvečer. 

Pozvánka na křest knihy v Brně

27. května 2017 od 17.00 v Místodržitelském paláci

Srdečně vás všechny zvu na brněnský křest mé knihy Projekt pes (ten můj)! Křest se bude konat v rámci festivalu dětské knihy Baldur (www.baldurfestival.cz), což je velmi milá akce plná workshopů, výtvarníků a seznámení s dětskou knižní tvorbou. Ale akce rozhodně nebude jen pro děti! Naprosto speciální občerstvení + šampaňské, jak se na křest sluší! Budu se na vás moc těšit!!!!!! 

Křest na veletrhu Svět knihy v Praze

12.5.2017  

Pražský křest knihy Projekt pes na veletrhu Svět knihy. Kmotrami byly herečka Anna Kulovaná a asistenční pejsek Amy. Díky všem, kteří jste přišli. 

Pozvánka na křest knihy Projekt pes  

20.4.2017 

Srdečně zvu všechny na 23. Mezinárodní knižní veletrh a literární festival na Výstavišti Praha Holešovice, v pátek 12.5. od 10.30, na stánek P 208, pravé křídlo. Slavnostního křtu se zúčastní i asistenční pejsek, takže se budete moci přesvědčit na vlastní oči, co dovede! Možná vám svlékne i ponožky... 

Výhra v soutěži ALBATROS

22. dubna 2016 

7. ročník Literární soutěže Albatrosu na téma "Na světě je přece krásně" jsem vyhrála s příběhem pro děti "Projekt pes - ten můj". Vítězný rukopis je pak do roka vydán, v mém případě s krásnými a vtipnými ilustracemi Sylvy Francové.

ROZHOVOR - FACEBOOK NAKLADATELSTVÍ ALBATROS

ROZHOVOR - NOVINKY.CZ

Vítězství v soutěži nakladatelství FRAGMENT

8. 10. 2015 

Rozhovor v brněnské televizi v pořadu Vlna z Brna. O vítězství v soutěži "Hledá se autor bestselleru" pořádanou nakladatelstvím Fragment.

ROZHOVOR V BRNĚNSKÉ TELEVIZI B-TV

Veletrh svět knihy Praha

Květen 2015 

Fotka ze křtu a autorského čtení e-knihy "Hledá se autor bestselleru - sci-fi a fantasy příběhy" od nakladatelství Fragment, která obsahovala moji vítěznou povídku "Seance".