PROJEKT PES (ten můj)

Moje první kniha pro děti vyšla v nakladatelství Albatros 10. dubna 2017


Knížka Projekt pes (ten můj) je určena čtenářům od 9 let, ale hlavně všem dětem, které mají rády psy. Hlavní hrdina Honza si nejvíc ze všeho na světě přeje mít psa, je přesvědčený, že by se o něj uměl perfektně starat a nechápe, proč mu ho rodiče nechtějí dovolit. Vymyslí tedy bezvadný plán, jak mámu s tátou přemluvit...

Jak tohle všechno dopadne? Je jeho plán opravdu tak bezvadný? A jaké tajemství se skrývá v "dávné minulosti", když byla jeho máma malá?


PROJEKT PES (smečka)

Pokračování knihy PROJEKT PES (ten můj) vyšlo v nakladatelství Albatros 11. září 2017

Projekt pes pokračuje!

Jenda konečně dostal vytouženého psího kamaráda. Na vlastní kůži se přesvědčí, že mít psa není jenom zábava... Venčení, výcvik, povely... Důležité je nebýt na všechno sám. Jako Mirek, Jendův spolužák ze školy, kterému se posmívají starší kluci. Ale Jenda má plán, jak mu pomoct. Samozřejmě v tom nesmí chybět psi. Ani Monika, Jendova nejlepší kamarádka, trochu zapomnětlivá Jendova babička nebo bratranec Robin... Protože smečka je základ, to ví přece každý!


Kniha získala nominaci na Nejlepší příběh pro starší děti na Výročních cenách Albatrosu za rok 2017.

PROJEKT PES (Prázdniny v Beskydech)

Třetí, závěrečný díl trilogie vyšel v Albatrosu 17.4. 2018

3. díl vítězného rukopisu literární soutěže nakladatelství Albatros 

Jendu, teď už šťastného majitele štěněte Dennyho, čekají prázdniny u babičky a dědy v Beskydech. Společnost mu dělá nezvedený bratranec Robin i nejlepší kamarádka Monika. Čeká je napínavé noční dobrodružství a dozvědí se toho spoustu o divokých šelmách. Pátrají totiž po zvířeti, které řádí u sousedů. Navíc se blíží dědečkovy kulatiny, a tak musí vymyslet perfektní dárek. Když se pak sejde celá rodina, je jisté, že o řadu legračních příhod nebude nouze.

Pár fotek pro dětské čtenáře:

MIA

Moje fena československého vlčáka, která byla inspirací pro knížky Projekt pes